english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

23 May 2016 20:39

znásilnění a sex za peníze a domov

Autor/ka: Lucie

Když to tak shrnu, tak prvního sexuálního partnera jsem měla několik let a rozhodně mě do ničeho nikdy nenutil, naopak se ptal. Pak jsem měla ještě mezi ním asi tři, ale jen na jednu nebo dvě noci, on o nich věděl. Když jsem se svým bývalým sexuálním partnerem přestala vídat, zejména kvůli stěhování, tak jsem čekala dlouho na někoho nového, tedy několik let. Dokonce jsem odmítla i člověka, který mě přitahoval jen protože jsem s ním nechtěla spát. Sice měl co dělat, aby mě nechal ale nechal. Pak jsem potkala někoho, dostala jsem se do zlé situace, bydlela u něj, pak od něj utekla a spala venku a zase se k němu vrátila. No a jedné noci mi řekl, že mu poděkuji za namázání zad krémem. Bohužel to nebylo jen namazání zad a pokračoval dál a já si uvědomila, co jsem udělala. Spala jsem s někým s kým jsem vlastně nechtěla, jenom protože mě přemluvil. Ještě předtím se mi stalo, že jsem byla s jedním chlapem, s kterým jsem se krátce seznámila a šla k němu domů a on mi řekl, to máš smůlu, ale už si přišla. Již se snažil o něco, ale pak jsem začala brečet, tak se zase oblékl a k ničemu nedošlo. Paradox je, že jsem toto vyprávěla tomu člověku, který mě přemluvil a svlékl. Potom jsem opustila práci i toho člověka a vrátila se domů s tím, že na to zapomenu. Ještě v době, kdy jsem měla bydlení a práci mě také kontaktoval jeden člověk, co si mě našel na facebooku. Neustále jsem se ptala, odkud se známe? On, že si mě našel na facebooku. Když jsem jej jela navštívit (neboť tam, kde jsem prve bydlela a pracovala se ptal, tak kdy konečně přijedeš do mého města?), ošahal mě dole a málem znásilnil a ještě se zeptal jestli se nezlobím. Pořád dělá jak kdyby nic. Nechápu. Nedařilo se mi nic, dokonce jsem z toho všeho skončila na psychiatrii. Když jsem se vrátila a myslela, že bude lépe a vyprávěla toto kamarádovi, který mě pozval do restaurace, tak přizval dalšího kamaráda a spolu mě oba znásilnili. Nemohla jsem dělat vůbec nic. Dotyčný mi psal, že doufá, že nejsem těhotná a že mi zaplatí potrat a jestli s ním budu spát za peníze a nabízí mi deset až patnáct tisíc. Prve jsem nad tím přemýšlela, ale jsem ráda, že vím co je zač a žádné peníze mi za to nestojí. To že jsem šla na psychiatrii a byla hospitalizována mě stálo několik desítek tisíc, neboť jsem nebyla schopná dokončit v termínu školu. Na psychiatrii mi vzkázali, že to není kvůli lidem, to že na to myslím pořád, co se stalo, ale hlavně kvůli mě. Už si dávám pozor s kým jdu ven, s kým si píši a za kým jedu. Kvůli dvoum blbům, s kterými jsem nechtěla spát jsem byla víc jak měsíc nervní, zdali nejsem těhotná a nemyslela na nic jiného.
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect