english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

06 Apr 2012 23:36

stalo se to znovu

Autor/ka: m.v

před třinácti lety jsem si prožila znásilnění.Nikomu jsem tehdy nic neřekla.snažila jsem se zapomenout.vdala jsem se, mám dvě děti,ale také rozvedla. Měla jsem kamaráda, naše přátelství bylo zcela kamarádské,nedávno přišel,chtěl sex.nechtěla jsem, pohádali jsme se,nakonec vyhrál.pak řekl,že už zase půjde.nevím, proč to udělal,ale vím, že jsem ztratila kamaráda a vrátilo se mi to, o čem jsem dávno myslela, že to mám založené hluboko v nevědomí. nejsem schopná se s tím vyrovnat,je to příliš živé.moc přátel nemám,ale jednoho ano.chtěla jsem se mu svěřit,ale nejde to.nejsem schopná o tom mluvit,když bych strašně moc chtěla.večer usínám s přáním,abych se ráno už nevzbudila,všechno mi činí hrozné potíže,nejraději bych jenom ležela a dívala se do stropu.nikdy jsem to s nikým neřešila a bojím se toho,že nemám sílu to řešit.
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect