english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Diskuzní blok pro blízké oběti

Diskuzní blok pro blízké oběti

Zde mohou diskutovat osoby blízké obětem.

Příspěvky v diskuzi

03 Oct 2018 22:40

Byla jsem znásilněna učitelem

Autor/ka: Karolína

Ráda bych alespo?? tady, vylíčila svůj příběh, kdy jsem několikaměsíčním stalkingem, byla vylákána do bydliště našeho učitele, tělocviku, protože chtěl míry na dres pro atletické závody a jindy prý neměl a této pohádce jsem naivně uvěřila. Ihned za mnou zamkl a brutálně mě znásilnil, způsobil mi pohmožděniny po celém těle. 5 dnů jsem se styděla se svěřit svému příteli, když jsem se psychicky zhroutila, až pak jsem se svěřila. Obou nám bylo velice psychicky špatně, ale hodně mi pomohl mě podržet. Ihned jsem šla za lékařkou, která nafotila ještě patrné pohmožděniny na rukách a na vnitřních stranách stehen,podstoupila jsem vyšetření na gynekologii, vyšetření u psychologa i psychiatra, kdy všichni jasně definovali znásilnění a šla jsem podat sepsané trestní oznámení, protože jsem ani po 10 dnech nemohla souvisle mluvit a nemohla jsem se probrat z toho šoku, nespala, plakala, bylo mi hrozně. Na služebně policie mne nechali čekat přes hodinu, pak přijeli nějací experti, kterým jsem předala písemné trestní oznámení "to jste to tu mohla nechat, a nemuseli jsme sem jezdit" , tak si aspo?? vyfoťte všechna poranění, plakala jsem u toho "to mi nepotřebujem" a odjeli. Po dalším dehonestujícím výslechu, kde jsem v pláči musela vše podrobně vylíčit znova, mě posílala kriminalistka na psychiatrii ať si jdu lehnout, přístup byl doslova šikanozní. Předala jsem fotky, sms stalkující, lékařské zprávy, gynekologické vyšetření, psychiatrické vyšetření s posttraumatickým šokem, který po roce a čvrt přetrvává, apod. Bylo se mnou zacházeno jako se zločincem. Nakonec bylo znásilnění odloženo, ale tím to neskončilo, v současné době jsem trestné stíhána za křivé obvinění a možná se ještě dostanu do vězení. Takto pracuje policie ČR. Proto všem doporučuji noste u sebe nože, pepřáky, cokoliv ... protože stejně v ČR zákony neplatí ... a na policii je každý krátký.
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect