english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Diskuzní blok pro blízké oběti

Diskuzní blok pro blízké oběti

Zde mohou diskutovat osoby blízké obětem.

Příspěvky v diskuzi

09 Sep 2013 12:42

Časovaná bomba

Autor/ka: Marek

Dobrý den, Moji ženu znasilnil vlastní strýc v jejich 13 letech.Vyhrožoval jí tak to nikdy ze strachu co by se jí stalo nenahlásila.Teď je to již 25 let takže promlčené. V rodině jako otec taky nikdy dobře nefungoval,tahal se s ženskýma manželku bil a možná zneužival i svou dceru.Ta vždy bydlela doma,nyní bydlí odděleně se svým partnerem a 1.5 roční dcerkou v domě,ale jen 200m od Tátova.Má na něj nějakou podivnou vazbu.Ten je z vnučky celej hotovej pořád ji chce vozit a hlídat..jaká náhlá změna na člověka,který léta doma funguje jako uřvaný tyran.Mám vážné obavy,že se chystá na tu malou a já to tak nemohu nechat.Co ale můžu dělat? Mám je anonymně varovat aby si poříli kamery.Aby pak už nebylo pozdě,když něco natočí.Takový morální mrzák s profilem plíživého pedofila by neměl jen tak bez kontroly chodit mezi mámi po ulici.
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect