english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Diskuzní blok pro blízké oběti

Diskuzní blok pro blízké oběti

Zde mohou diskutovat osoby blízké obětem.

Příspěvky v diskuzi

04 Nov 2018 00:42

pomoc

Autor/ka:

Zdravím, špatně se o tomto tématu mluví, ale chtěla bych to alespo?? napsat a poprosit někoho o radu. Je mi 19. let a před 4 lety jsem byla znásilněná. Byla jsem v pubertě, sexuálně jsem už tak nějak žila, i když mi to ještě nic neříkalo a hlavně jsem se zamilovala od dva roky staršího kluka. Byla to ta první bláznivá láska, která mi hrozně ublížila. ??ekla jsem mu ne a on mě neposlouchal, prostě si mě svlíkl a pral se se mnou dokud jsem si jen nelehla a nenechala jsem ho aby se udělal...Byla jsem hloupá a místo abych se s ním rozešla jsem mu dala možnost to udělat znovu. Nikdy nezapomenu na ten pocit bezmoci, kdy jsem jenom ležela na zádech, nich nemohla a už ani nic dělat nechtěla... ještě teď mi pořád sex moc neříká, je to pro mě spíš práce než něco příjemného, což je problém s kterým se potýkám s mojím novým přítelem. Jsem s ním teprve čtyři měsíce, ale to že pro mě sex není uvolněním a zábavou mu vadí. O tom se mi stalo ví, ale neustále se mě snaží v sexu nutit do věcí které se mi nechutí a nastalo pro mě tím pádem období kdy s ním ani spát nechci, protože se bojím, že po mě bude vyžadovat něco, co nebudu chtít, nebo se budu bát udělat...nevím jak se smířit se svou minulostí, která hodně ovliv??uje mou současnost a nevím jak se poprat s tím co se mi děje teď...
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect