english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

04 Jan 2018 10:09

17, znásilněná

Autor/ka: ANONYMNÍ

Stalo se to prakticky včera... z noci 2.1. na 3.1.... bojim se se rozepsat do detailu... myslim, že by pro NĚ nebylo tezke si tuto zpravu dohledat... ikdyz oni se asi nezajímají. Byli 4...2 to udělali a 2 nedělali nic pro to, aby tomu zabránili... Jeden z těch kluků byl kdysi můj nejlepší kamarád, ale tohle léto se ke mně nezachoval nejlíp a tvrdil mi, že se mi jede omluvit... Bolí to... fyzicky a psychicky desetkrát tolik... bojím se jít do školy, bojím se to říct příteli, s kterým se nejspíše budu muset rozejít, protože bych s tím ve vztahu prostě být nemohla... že jsemzradila... Nesnáším ten pocit viny, nesnáším sebe, že sem nebyla dost silná se tomu ubránit, že jsem jim věřila... nevím, na koho se obrátit, komu to říct...
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect