english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

14 Jan 2015 20:47

6 let

Autor/ka: Smoulinka

Dobrý den, je to šest let od doby co mě znásilnili. Byl to můj první sex. Předávkovala jsem se a dostala se do psychiatrické léčebny, kde jsem byla asi týden. Poté jsem to až překvapivě zvládala. Ale poslední dobou to zase začíná být těžké. Začlo to nočníma můrama, mám strach chodit sama venku nebo jezdit mhd. Vzdy kdyz se na me nejaky muz podiva nebo se me omylem dotkne, udela se mi spatne, spatne se mi dycha a mam hrozny strach. Nemůzu se nikomu sverit, protoze kdyz to nekomu reknu, vysmeje se mi, ze se prece nemuzu bat jezdit za svetla mhd. Bývalý přítel mi řekl, že jsem špína a, že si za to můžu sama. Nevím jak se toho strachu zase zbavit. Nemáte s navrácením strachu a úzkosti nekdo zkusenost?
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect