english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

27 Oct 2011 21:03

Také to znám

Autor/ka: Lenulinka

Také jsem zažila znásilnění. Bylo to něco otřesného, něco z čehož se už asi nikdy nedostanu. Před dvěma dny jsem jen tak mimoděk praštila pěstí do zad kolemjdoucího, který se mě dotkl ramenem. Je to už skoro rok, nikomu jsem to neřekla. Znásilnil mě tenkrát přítel. A já se z toho zhroutila. Nedokázala jsem se ukázat doma u rodičů, jak jsem se za sebe styděla. Bydlela jsem s ním. Ještě půl roku mě psychicky ponižoval a mě už bylo jedno zda s ním spím, nebo ne. Takže jsem ho nechala si dělat, co chce. Když si na to někdy vzpomenu, což je dost často, chce se mi křičet. Ale nemohu. Nejde to vyjádřit. Konečně s ním nejsem. Jsem doma. Jsem prvním rokem na vysoké. Nemám sílu k ničemu. Aspo?? že jsem na té výšce, to mi dává alespo?? trochu té radosti v životě. Dokážu se bavit s muži, ale mám od nich obrovský odstup. Zabila bych člověka, který by znásilnil mé dítě (i když žádné nemám). Protože dítě je tak slaboulinké, bezbranné. Nikdy nepochopím, jak může existovat člověk, který znásilní dítě. Přála bych jim jediné - smrt.
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect