english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

25 Jun 2010 19:58

zkušenost

Autor/ka: Bezejmena

..Někdo se ptal kolik času je potřeba na zotavenou? Už 21 let s tím vším bojuji. Na venek takové stigma není vidět, ví to jen rodina. Nejsem "po léčbě" pouze po konzultacích s psychoterapeutkou, jsou hrozně drahé (cca 600,- za sezení), které k ničemu nevedly (bylo jich málo). Ve vztazích jsem citově nestálá, milování mi nechutná, ale mám i období promiskuity (tak moc se nálady střídají), bojím se mít vlastní rodinu, děti. Nespím..Snažím se zapomenout, ale bez pomoci to asi nepůjde. Mám období lepší a horší, prošla jsem si i pomýšlením na sebevraždu, ale nejsem na to dost silná. Zcela jistě utrpělo mé "já", tak se snažím žít "jak se dá". Určitě mi pomáhá mluvit s někým, kdo zažil bolest nebo něco podobného, alespo?? je to pro chvíli poloviční bolest.. Ale nejvíce mi ublížila rodina, která to zametla pod stůl, před 20ti lety to byla spíše ostuda, proto se nic neřešilo. Dnes jsou už jiné možnosti a jiný přístup u lékaře. S mým rozumem bych to jistě řešila přes lékaře i PČR. A určitě s odborníkem, protože sám se v tom člověk utopí..
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect