english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

07 Nov 2011 15:01

dotaz - odpověď

Autor/ka: Lenulinka

Ne zlatíčko. To může být jenom způsob úprku z hrozného zážitku, víš. Zažila jsem přesně to stejné. Po znásilnění jsem utekla do náruče muže. Akorát jsem měla velký problém s ním spát, ale vydržela jsem to půl roku sic s odporem. Ale pořád jsem si namlouvala, že je všechno v pohodě, že se mi nic takového nestalo, ale neustále jsem přitom prožívala neurotické stavy. Možná si jenom nechce přiznat skutečnost, že byla znásilněna. Být tebou zjistím, jak jim to klape v posteli. A ptéj se jí často. Ne moc. Ono když na to znásilnění myslí, a jestli byla znásilněna, pak ano, tak se jí to neustále vrací do mysli, takže když se jí na to budeš ptát, zjistíš pravdu. A jestli ti řekla, že byla znásilněna (sic jen jednou), měj podezření. Protože to co ti řekla, je odrazem toho, co se jí honí v mysli.
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect