english
Gender StudiesPersefona
stopznásilnění.ecn.czDiskuze › Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Jak se vyrovnat se sexuálním napadením

Zde můžete sdílet vaše zkušenosti a rady.

Příspěvky v diskuzi

22 Jan 2013 00:06

zkušenost

Autor/ka: Markét

Byť o 3 roky později než váš příspěvek musím souhlasit s tvrzením, že utrpí osobní "já". myslím, že to tak je vždy, projdete si těmi pocity bezprostředně potom, což je samo o sobě výrazně ubíjející a v určitou chvíli čekáte,že se to zlepší, ale najednou si vzpomenete, že už je to dva roky a ty pocity jsou pořád stejné. Asi jsem narazila na špatnou terapeutku nebo jsem na tom byla moc špatně, ale měla jsem pocit, že se na mě dívá s vrchu, jako bych si vymýšlela, to mě odradilo od dalších návštěv, a tak i já patřím mezi ty, které žijí "jak se dá". zvlášť v partnerských vztazích. NEbojte se o tom mluvit - nikam to nezmizí, nevymaže se a i když to "dokonale" potlačíte, v životě přijde situace, kdy vás to sundá. Mluvte o tom, mluvte mluvte, s kýmkoliv komu věříte protože NENÍ se za co stydět
Odpověď


norway grantseea grantsnros

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti

© 2009
Gender Studies o.p.s., Masarykovo nábřeží 8, 120 00 Praha 2, tel: +420 224 913 350, fax: 224 915 666, office@genderstudies.cz
IČO: 25 73 70 58

Persefona o. s.; Jiráskova 8; Brno, 602 00; tel: +420 545 245 996; domacinasili@persefona.cz

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect